Sconto Hradec Králové

Prodejna Sconto nábytek v Hradci Králové byla otevřena teprve nedávno. Nachází se nedaleko obchodních domů Tesco, Makro nebo Hornbach v části města zvané Březhrad. Stavbou prodejny Sconto a jejím propojením s přilehlými obchody, tak v Hradci Králové vznikla zcela nová komerční zóna. Do hradecké prodejny Sconto nábytku se dostanete jak tradičním způsobem autem nebo hromadnou městskou dopravou, tak i na kole.

Přímo sem totiž vede i nově vybudovaná cyklostezka. Pokud si tedy budete chtít prohlédnout Sconto nábytek a zároveň při tom udělat něco pro své zdraví, můžete sem tak pohodlně dojet i na jízdním kole. A když se Vám ve Scontu něco zalíbí, s dopravou ani montáži si hlavu lámat nemusíte. Za malý příplatek Vám vybrané zboží rádi dovezou až domů a případně i sestaví.

Cesta do prodejny Sconta Hradec Králové

1)Autem: Sconto nábytek se nachází v jižní části Hradce Králové zvané Březhrad – ve směru na Pardubice. Do prodejny se dostanete po Rašínově třídě – z ní pak odbočíte na sjezdu Hornbach, Makro. Přímo u prodejny Sconto se pak nachází vyhrazené parkování až pro 350 vozů.

2)Autobusem: Z autobusových linek ke Sconto nábytku vede pravidelná linka číslo 12 a číslo 22, která zatím jezdí pouze o víkendech. Nejblíže prodejně je pak zastávka Březhrad – Makro. Do komerční zóny Březhrad, kde se Sconto nábytek nachází, Vás zaveze i bezplatná Tesco linka.

3)Na kole: Jak jsme již psali prodejnu Sconto můžete navštívit i na kole. Byla dostavěna cyklostezka, která spojuje městskou část Březhrad se zbytkem města.

Sconto Hradec Králové najdete na adrese:

Sconto nábytek, s.r.o.
Rovná 1724
503 32 Hradec Králové

Kontaktní údaje:

Telefon: 495 764 100
Email: info@sconto.cz

Otevírací doba:

Pondělí – pátek: 10:00–20:00
Sobota – neděle: 9:00–19:00

Tagy: skonto, sconto hradec králové, skonto hradec králové, sconto nábytek hradec králové, skonto nábytek hradec králové